Küttesüsteemide kvaliteetne töö on eluasemes mugavate tingimuste loomise aluseks. Kõiki nende rajamise ja renoveerimisega seotud töid pevad teostama üksnes oma ala professionaalid.See välistab igasugust kahtlust konstruktsiooni kindluses ja vastupidavuses ning aitab kokku hoida rahalisi vahendeid tänu haruldasele remondi vajadusele.

Küttesüsteemide ehitamine ja renoveerimine

Kõik firma töötajad suhtuvad küttesüsteemide ehitamise ja renoveerimisega seotud töödesse maksimaalse vastutustundlikkusega. Igat tööetappi – alates plaani koostamisest kuni lõppkontrollini välja teostatakse rangelt kehtestatud norminega vastavuses.

Küttesüsteemide renoveerimine on vajalik siis, kui need ei suuda enam töötada maksimaalse võimsusega. Ajapikku halvenevad nende kasutusomadused, tekivad erinevad defektid ja rikked. Taolistes olukordades tekib vajadus spetsialistide abi järele, kes suudavad ilmnenud rikkeid kõrvaldada.

Vesipõrandaküte

Vesipõrandaküte, nagu võib juba selle nimetusest aru saada, põhineb kuuma vee kasutamisel. Selle tsirkulatsioon võib olla nii loomulik kui ka kunstlikult loodud. Esimene variant on kindlam. Teine aga palju efektiivsem. Valik sõltub hoone enda iseloomust ja territooriumi kliimatingimuste iseärasustest.

Vesipõrandakütte süsteem on laialt levinud eramutes. Vahest võib seda kohata ka korteriühistutes. Mille poolest on antud küttesüsteem hea? Ta pakub elanikele maksimaalselt mugavaid tingimusi.

Suhteliselt väikese raha eest saate te täiesti ohutut konstruktsiooni, mida võib kasutada mitmekümne aasta jooksul. Samuti on vesipõrandaküte eriti suure kasuteguriga.Teisisõnu tarbib see süsteem vähe ressursse, kuid töötab seejuures välja tõesti muljetavaldavalt palju soojust, mistõttu ei tasu oodata kuuma vee arvete järsku tõusu.

Radiaatorite ja kalorifeeride vahetus, paigaldus

Samuti spetsiaaliseeruvad firma töötajad kalorifeeride ja radiaatorite vahetamisel ja paigaldamisel. Kalorifeer – spetsiaalne seade ruumide kütmiseks. See on torude süsteem, mille kaudu voolab kas kuum vesi soojendatud õhk.

Radiaator kujutab endast seadet toa sees soojuse hoidmiseks. Kõnekeeles nimetatakse seda tihtipeale „radikaks“. Toote töö põhimõte – selle sees tsirkuleeriv kuum vesi.

Radiaatoreid on mitu liiki:

  • Alumiiniumradiaatorid. Erinevad teistest oma suure soojusväljastuse ja väikese kaalu poolest;
  • Bimetallilised – vastupidavad ja meeldiva disainiga;
  • Terasradiaatorid. Neid on kombeks lugeda kõige vastupidavamateks ja ohutumateks;
  • Malmradiaatorid, mis erinevad väikese maksumuse poolest ja hoiavad hästi soojust.

Millist radiaatorit valida – on juba teie otsustada. Kõik sõltub täielikult teie eelarvest ja soovidest.